Życzenia Wielkanocne 2020
dla naszych Drogich Parafian

Kochani:
Życzymy Wam nowej, odrodzonej i jeszcze bardziej zażyłej relacji ze Zmartwychwstałym Panem. On jest żywy i żyjący! „Wczoraj” zostało w grobie. „Dziś” otwiera nową szansę i niesie nam nową nadzieję szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie. Nieustającego i pełnego pokoju i radości z Tym, do którego należy każde jutro. Który zna każdego z nas po imieniu i nam błogosławi.

Z modlitewną pamięcią
ks. Zbigniew i ks. Janusz
Szanowni Państwo, Drodzy Siostry i Bracia,

przesyłamy link do krótkiego wywiadu w TV Republika, w którym ks. prof. Dariusz Oko używa fundamentalnych argumentów przeciw zwyrodniałej ideologii gender, wyjaśnia, dlaczego wpuszczanie do szkół i przedszkoli genderowych seks - deprewatorów jest bardzo podobne do wpuszczania tam sutenerów i dilerów narkotyków:

Dołączamy
także tekst pana Grzegorza Strzemeckiego na temat pedofilii kazirodczej, którą genderyści propagują w Niemczech oraz wzór pisma, przy pomocy którego rodzice mogą bronić przed nimi swoje dzieci.

Pobierz pliki