Ogłoszenia  14 I 2018

1. II Niedziela Zwykła – Uczniowie, którzy usłyszeli od Jana Chrzciciela słowa: oto Baranek Boże, poszli za Nim i z radością stwierdzili: znaleźliśmy Mesjasza. Każdy, kto pragnie spotkać Pana Jezusa, musi najpierw pójść Go poszukać i potem pozwolić się prowadzić się przez Niego. To takie proste, a wiedzie do zbawienia. Różaniec prowadzi dzisiaj XXII Róża MB. Miłosierdzia, a za tydzień XXIII Róża MB. Niepokalanie Poczętej. O godz. 15.oo Nieszpory i wieczorna Msza Św., po której na plebanii spotkanie opłatkowe dla Rady Parafialnej i Gospodarczej oraz podsumowanie ubiegłego roku i omówienie najważniejszych zadań na bieżący rok. Dzisiaj wraz z katolikami na całym świecie modlimy się za migrantów i uchodźców.

2. Ofiary na ogrzewanie kościoła złożyła do tej pory niewielka grupa parafian.

3. Spotkanie modlitewne Domków Zmartwychwstania są w domach gospodarzy:
- Baczyn u p. Mirosławy i Adama Światłoń – poniedziałki o godz. 19.00;
- Budzów u p. Danuty i Edwarda Stopa we wtorki o godz. 19.oo oraz p. Wioletty i Romana Polak – wtorki o godz. 19.oo. Zapraszamy wszystkich chętnych i tych co ukończyli Kursu Alfa.
Natomiast w Domkach Młodzieżowych spotkanie są w Budzowie:
- u Kasi Koźlik w środy o godz. 19.oo
- u Kasi Lempart w piątki o godz. 19.oo.

4. W 3 czwartek miesiąca od 17.oo rozpoczynamy modlitewne przygotowanie do Mszy Św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie, która się rozpocznie o 18.45. Zapraszamy.

5. Zapraszamy młodzież z klas II i III gimnazjum, która chce przyjąć Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej na bliższe przygotowanie do bierzmowania, które rozpocznie się w piątek 19 stycznia br. na salce o godz. 18.oo.

6. W niedzielę 28 stycznia po Mszy Św. wieczornej spotkanie opłatkowe dla Róż Różańcowych oraz pozostałych wspólnot dorosłych: Grupy o. Pio, Chóru Maryja, Bractwa Światła i Obrońców Dzieci Poczętych.

7. W tym tygodniu:
- w środę św. Antoniego, opata – po Mszy Św. o 7.oo Nowenna do MB Pocieszenia – Nieustającej Pomocy;
- od czwartku rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan; w piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara, b-pa;
- w przyszłą 3 Niedzielę Zwykłą wspomnienie św. Agnieszki, dziew. i męcz. W tym dniu przypada Dzień Babci, a w poniedziałek Dzień Dziadka.

8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za złożone ofiary:
– z Baczyna z roli Sypówka: Joannie i Justynie Kiepura, Małgorzacie Chromy, Januszowi Bochnia i za ofiarę 160 zł.
– z Zachełmnej z roli Kwaśniówka: Halinie Lempart i za ofiarę 140 zł.
– z Budzowa z roli Zającówka: i za ofiarę 200 zł. Nie kupujemy kwiatów.

9. Pod chórem dla młodzieży klas VII oraz II i III gimnazjum miesięcznik „Droga” ze świadectwami wiary – każdy z was powinien go czytać.

10. Plan wizyty duszpasterskiej:

a) dzisiaj
ks. Bolesław od 13.oo: Budzów – Polana, Zimziele

b) 15 I poniedziałek:
ks. Zbigniew od 13.oo Baczyn: Młynarczykówka, Leśniakówka, Doboszówka

ks. Bolesław 15.oo: Budzów – Mirochówka

c) 16 I wtorek:
ks. Zbigniew od 9.oo Baczyn: Pająkówka, Ruskówka, Kozłówka, Sabałówka

d) 17 I środa:
ks. Zbigniewod 9.oo Baczyn: Zagrody Dolne i Górne

ks. Bolesław 10:30: Budzów – Florkówka i Buktówka

e) 18 I czwartek: