Ogłoszenia Duszpasterskie – 17.11.2019 r.

1. 33 Niedziela Zwykła – Trzeci Światowy Dzień Ubogich. Różaniec prowadzi II Róża MB Gromnicznej, a za tydzień III Róża NMP z Lourdes. O godz. 15.oo wypominki listopadowe i nieszpory i Msza Św. Trzecia niedziela miesiąca członkowie Rady Parafialnej zbierają na wypłacenie wykonanych prac. Dzisiaj przy naszej świątyni zbiórka pieniędzy na pomoc w leczeniu pani Małgorzacie Palarskiej. W podziękowaniu za ofiarność, uczniowie Zespołu Szkół w Zembrzycach serdecznie zapraszają na spektakl muzyczny pt.: „Franciszek i Klara” przedstawiający historię życia tych świętych po popołudniowej Mszy świętej, czyli ok. godz.16.30.

2. Zapraszamy do udziału w modlitwie za zmarłych z wypominkami listopadowymi codziennie przed wieczorną Mszą Św.

3. W trzeci czwartek miesiąca od godz. 17.oo rozpoczęcie przygotowanie do Mszy Św. i adoracji Najświętszego Sakramentu z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie. Modlitwa za zmarłych tego dnia o godz. 17.3o

4.W tygodniu:
w poniedziałek bł. Karoliny Kózkównej, dziew. i męcz.;
we wtorek bł. Salomei, zak.;
we środę św. Rafała Kalinowskiego, kapł. – po Mszy Św. o godz. 7.oo nowenna do MB Pocieszenia;
w czwartek Ofiarowanie NMP;
w piątek św. Cecylii, dziewicy, patronki muzyki kościelnej – o godz. 16.15 nabożeństwo do św. Rity
przyszła niedziela – 34 Niedziela Zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszach Św. członkowie III Zakonu Paulistów rozprowadzać będą Biblie oraz znane przez wielu książeczki: "Biblia na każdy dzień"

5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła:
– z Budzowa z roli Dyrdówka: Zofii Koźlik, Salomei Zgudziak, Tomaszowi Skupień,
Sabinie Kubik, Bogusławie, Bożenie Pieczara, Małgorzacie i Wiktorowi Stanek i za ofiarę 220 zł;
– z Baczyna z roli Sypówka: Katarzynie i Barbarze Góralik i za ofiarę 120 zł;
– z Zachełmnej z roli Krzysztanówka: Zofii Chorąży i Annie Mirocha i za ofiarę 50 zł.

6.
Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową śladami św. Pawła Apostoła po Grecji od 20 do 29 kwietnia 2020 roku. Program w zakrystii, na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii. Do końca listopada należy wpłacić I ratę w wysokości 100 euro.

12. W piątek 22 listopada od godz. 14.oo w Ośrodku Zdrowia w Budzowie odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG Tarczycy, nerek, stawów, piersi i echo serca. Cena jednego badania 55 zł. Szczegóły na tablicy
ogłoszeń i w przychodni.